Vs: Loving whisper Herkkää on. On myös luonteva, ei mitään tekovirnistystä vaan aito hymy. Elämänmakuinen ja mieltä lämmittävä kuva.
Vs: Loving whisper Tämä on aika poikkeuksellinen foorumikuva; luontevan näköistä ihmisten vuorovaikutusta ilman asettautumista mallin rooliin. Tällainen käsittelytapa lienee yksi vaikeimmista, päätellen tämäntyyppisten kuvien harvasta tarjonnasta. Päivän piristyskuva!
Vs: Loving whisper tunnelmallinen kuva, pidän. miestä saisi näkyä ehkä himpun verran enemmän, aivan aavistuksen. Myös miehen hiusten pseudoleikkaus ontuu hieman, joko ronskimmin pois päälaesta hiuksineen, tai kokonaan kuvaan.
Vs: Loving whisper Olisko kuvaaja voinut olla aavistuksen alempana? Joo, näitä ei liikaa näy tälläkään foorumilla.
Vs: Loving whisper Kuten jo moni on sanonut, niin pakkoa kerrata vielä, todella hieno ja intiimi kuva. Rento.