Vs: Nykytanssia Viimenen hyvä. Muihin ei ollu oikein jääny mitään persoonallista, erottavaa, koreografiasta tai esityksen tunnelmasta kertovaa.
Vs: Nykytanssia Ekassa on hienot sävyt, mutta se on jotenkin rauhaton, ehkä tiukempi rajaus kasvoihin olisi toiminut mulle paremmin, muttei se sitten olisi enää ollut tanssikuva.
Vs: Nykytanssia Kolmas on minusta paras mutta ottaisin sen valopisteen pois kohotetun käden sormien kohdalta. Ihan hyviä tanssikuvia mielestäni kaikki.
Vs: Nykytanssia Se kolmonenhan on just paras, ja paras just sormilla asetellun valon takia. Ne muut valot on jo nosteltu.
Vs: Nykytanssia Tässä vielä kolme kuvaa lisää. Nämä ovat harjoitustilanteesta, joten valoja ja puvustusta ei ole tehty.
Vs: Nykytanssia + kolme kuvaa lisää mä tykkäsin, että nää harjotuksista otetut oli paljon aidompia ja vaikuttavampia, ku noi ensimmäiset. Tossa viimesessä on sitä jotain.
Vs: Nykytanssia + kolme kuvaa lisää Pidän tästä sarjasta. Mitään heikointa lenkkiä en löydä ja jokaisessa kuvassa on hyvä tunne lataus.