Vs: Loppu Täähän on hieno. Voiskohan alhaallakin näkyä kehyksiä, eli karmeja? Vähän on myös vinon oloinen.
Vs: Loppu Erinomainen kuva ja ja havainto!! Toteutuksestakin pidän, näkee sen, että mitään ei ole kikkailtu, paitsi ajatuksella. Yksi kuva, kaksi kuvaa, hienoa!! Se piti vielä sanomani, että myös karmit kuuluvat puun kiertokulkuun, eli kolmaskin ulottuvuus on läsnä. -elävä -materiaali -valmis tuote.
Vs: Tarina puusta (oli: Loppu) Päivitin kuvan nimen. Kiitos kommentoijille. Olisin itsekkin halunnut lisää karmeja kuvaan, mutta perspektiivin oikaisun myötä menetin niistä osan. Pitää ensi kerralla rajata väljemmin.
Vs: Tarina puusta (oli: Loppu) Ihan hyvin vedostettu. Yläkuvan kirkas perinnemaisema ja hekuma sini-ruskeesävyineen. Alemman ruudun vuosiksi unohtuneet polttopuut, tunkkaista koivua. Dipyykki-tripyykki, jep, karmeissa on oma voimansa.
Vs: Tarina puusta (oli: Loppu) vau! itse kuva on hieno, mutta vielä hienompi on kuvaajan oivallus näkemästään. yhteen kuvaan upotettu kolme kuvaa tarinan kera. hyvin nähty!